Warsztaty  ArtZagroda

Warsztaty w ArtZagrodzie

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty zajęć dodatkowych w przedszkolach, szkołach, bibliotekach, ośrodkach kultury, galeriach handlowych czy podczas pikników, festynów, obozów, kolonii i półkolonii, a także na eventach lub spotkaniach integracyjnych oraz podczas szkoleń.

Zajęcia prowadzone są w formie zajęć indywidualnych oraz grupowych. Oferowane przez nas zajęcia dla dzieci są doskonałym uzupełnieniem szkolnej edukacji artystycznej. Spełniamy również wymagania ram dydaktycznych dostosowując zajęcia do ich potrzeb i tematyki. Warsztaty kreatywne są okazją do przeżywania twórczych przygód i ekscytującą zabawą.

Stopień trudności warsztatów zawsze jest dostosowany do wieku uczestników.

DLA CIEBIE

Do naszej pracowni zapraszamy osoby indywidualne i małe grupy (np. rodziny chcące twórczo spędzić czas wolny). Zapraszamy też na twórcze urodziny, imieniny lub po prostu zbierz znajomych i umów się z nami, przyjdź i wykonaj z naszym merytorycznym oraz artystycznym wsparciem swój indywidualny warsztat. Możemy także przyjechać z warsztatem do Ciebie 🙂

WARSZTATY STACJONARNE

  •  WARIANT PIERWSZY – KOSZT 68 zł./uczestnik obejmuje trzy wybrane warsztaty z naszej oferty, w cenie owoc i woda.

– nie obejmuje warsztatu LAS W SZKLE, który jest warsztatem TYLKO indywidualnym, brak możliwości łączenia go z innymi, a przy wyborze warsztatu ZEGARMISTRZOWSKIEGO doliczymy 7 zł. za mechanizm, od uczestnika.
  • WARIANT DRUGI – KOSZT 58 zł./uczestnik obejmuje dwa wybrane warsztaty z naszej oferty, w cenie owoc i woda
– nie obejmuje warsztatu LAS W SZKLE, który jest warsztatem TYLKO indywidualnym, brak możliwości łączenia go z innymi, a przy wyborze warsztatu ZEGARMISTRZOWSKIEGO doliczymy 7 zł. za mechanizm, od uczestnika.
  • WARIANT TRZECI – KOSZT 48 zł./uczestnik obejmuje jeden wybrany warsztat z naszej oferty, w cenie owoc i woda
–  przy wyborze warsztatu ZEGARMISTRZOWSKIEGO doliczymy 7 zł. za mechanizm, od uczestnika.

Możliwość dokupienia organizacji ogniska.

  • GRUPA do 50 osób – KOSZT 15O zł. obejmuje: miejsce, drewno, kiełbaski, chleb i ketchup wraz z obsługą.
  • GRUPA 50 – 100 osób – KOSZT 250 zł obejmuje: miejsce, drewno, kiełbaski, chleb i ketchup wraz z obsługą. 
  • GRUPA < 100 osób – KOSZT 350 zł obejmuje: miejsce, drewno, kiełbaski, chleb i ketchup wraz z obsługą.
  • KOSZT 90 zł obejmuje: miejsce, drewno, rozpalenie ogniska wraz z obsługą. 
  • przy mniejszej grupie niż 25 osób prosimy o kontakt w celu ustalenia ceny.

Na miejscu jest sklepik z rękodziełem oraz zielona łąka z atrakcjami (gry i zabawy). Prosimy, aby dzieci miały w tym dniu wygodną odzież, ponadto podczas zajęć plastycznych istnieje możliwość poplamienia odzieży, prosimy aby wziąć to pod uwagę informując rodziców o wycieczce. 

WARSZTATY MOBILNE

DLA SZKÓŁ

Organizujemy warsztaty dla dzieci już od 6 roku życia oraz dla młodzieży szkolnej (szkoła podstawowa i ponadpodstawowa). Warsztaty prowadzimy na terenie całej Polski, jesteśmy w stanie dojechać do Państwa placówki, bez względu na to ile kilometrów nas dzieli. Zabierzemy ze sobą każdy warsztat z naszej oferty oprócz piekarskiego. Czas trwania jednego warsztatu dostosujemy do czasu trwania godziny lekcyjnej (45min.)

Możemy poprowadzić jednocześnie zajęcia w kilku grupach w placówce.

Koszt warsztatów uzależniony jest od ilości uczestników oraz kilometrów.

DLA FIRM

Warsztaty prowadzimy w miejscu wskazanym przez organizatora: plener – pikniki, imprezy plenerowe, wydarzenia w ogrodzie, pomieszczenia zamknięte – sale konferencyjne, hotele, muzea, domy kultury. Temat, technikę i stopień trudności dostosujemy do założonego celu, preferencji i potrzeb. Bierzemy pod uwagę okazję, liczebność i wiek grupy. Dbamy aby uczestnicy dobrze się bawili a efekt ich pracy twórczej był zaskakująco dobry.

EVENTY

Nasze warsztaty są ciekawym uzupełnieniem organizowanych przez agencje eventowe, instytucje lub firmy wydarzeń, takich na średnią i dużą skalę. Zapewniamy obsługę: plenerowych pikników, jubileuszy, konferencji, eventów związanych z otwarciem galerii handlowych, czy okazjonalnych spotkań w gronie samych pracowników, pracowników i klientów firmy lub pracowników razem z rodzinami (Christmas Party, Dzień Dziecka, inne)

Warunkiem rezerwacji terminu jest wpłata ZADATKU*

*zadatek jest bezzwrotny

zapraszamy do kontaktu

Emilia

koordynator

693 402 333

warsztaty_artzagroda@interia.pl
Zapytaj o termin wycieczki