Pracownia ArtZagroda

Pracownia ArtZagroda - Spółdzielnia Socjalna - Warsztaty Artystyczne

Kim jesteśmy?

Warsztaty artystyczne

Prowadzimy zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, jak też warsztaty dla młodzieży zainteresowanej sztuką

Ludzie z pasją

Naszym atutem jest bogaty program warsztatowy, który ciągle rozwijamy oraz nasi instruktorzy, ludzie z pasją, szaleńczo zaangażowani w swoje warsztaty

Dogodne lokalizacje

Zapraszamy do Mosiny, prowadzimy zajęcia również w Komornikach, a ostatnio również w Poznaniu

Jeszcze więcej atrakcji

Proponujemy również wycieczki całodniowe, eventy, imprezy integracyjne, warsztaty dzienne w okresie letnim i zimowym – wakacje, kursy artystyczne

Modele drewniane

Sprzedajemy modele z drewna do samodzielnego wykonania przedmiotów użytkowych i dekoracyjnych

Nagrodzeni certyfikatem

W 2019 roku otrzymaliśmy certyfikat „Zakup prospołeczny”, potwierdzający jakość naszych usług

O nas

Spółdzielnia Socjalna Pracownia ArtZagroda została założona w 2017 roku w Dymaczewie Starym. Głównym celem naszej aktywności jest prowadzenie działań polegających na adaptacji osób wykluczonych społecznie lub zagrożonych wykluczeniem. Prowadzimy działania polegające na pomocy readaptacyjnej do ponownego przystosowania się człowieka chorego, osób okresowo wyizolowanych z naturalnego życia społecznego lub niepełnosprawnego do czynnego, samodzielnego życia w społeczeństwie i do pracy zawodowej. Prowadzimy działania w zakresie pomocy prawnej, psychologicznej, psychoterapeutycznej.

Oferta

Nasza oferta skierowana jest dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Realizujemy zamówienia finansowane przez Urzędy Miasta z Polski oraz zza granicy, MOPSy, PCPRy oraz inne instytucje. Współpracujemy z innymi Przedsiębiorstwami Ekonomii Społecznej. Z naszych usług korzystają również osoby indywidualne.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroko rozumiane rękodzieło wykonywane z różnych materiałów, tj. masy plastyczne, drewno, ceramikę, papier oraz usługi warsztatowe, kursy. Największym powodzeniem cieszą się organizowane przez nas warsztaty dla szkół, przedszkoli, eventy.

Doświadczenie naszych instruktorów oraz rękodzielników daje nam wiele możliwości do aktywnego działania w ww. sferach, ale również w sposób pozytywny budują markę naszej pracowni. Jako jedni z pierwszych na polskim rynku prowadzimy warsztaty mobilne – artystyczne na terenie całego kraju.

Przez ponad dwa lata naszej działalności nieustanie rozwijamy się uatrakcyjniając ofertę o nowe produkty oraz usługi. W zakresie naszych usług można naleźć ofertę dla osób biorących ślub lub zajmujących się organizacją ślubów i innych uroczystości. Ofertę wzbogaciliśmy również o organizację imprez okolicznościowych. Ponieważ posiadamy w pełni wyposażoną stolarnię oferujemy usługi również w tym zakresie.

Ze względu na ilość chętnych na warsztaty nasze działania prowadzone są na dziś dzień w dwóch formach: u nas w Dymaczewie Starym oraz mobilnie, czyli w Państwa placówkach. 

Informacje

Od 2006 roku aktywnie działamy na rzecz artystycznej edukacji dzieci, młodzieży i dorosłych. W trakcie naszych zajęć wracamy do korzeni, odkrywając radość tworzenia w różnych gatunkach artystycznego wyrazu.

Oferta obejmuje zarówno zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, jak też warsztaty dla młodzieży zainteresowanej sztuką w szerokim zrozumieniu. Oferujemy również kursy dla dorosłych, chcących rozwijać swoje umiejętności artystyczne lub odkrywać pasje.

Zajęcia prowadzone są w formie zajęć indywidualnych oraz grupowych (przeważnie w przypadku szkół i przedszkoli, domów kultury, świetlic, półkolonii, kolonii i innych form wypoczynku dla dzieci). Oferowane przez nas zajęcia dla dzieci są doskonałym uzupełnieniem szkolnej edukacji artystycznej. Spełniamy również wymagania ram dydaktycznych dostosowując zajęcia do ich potrzeb i tematyki.

Nasze działania skierowane są w szczególności do placówek kulturalno-oświatowych, warsztatów terapii zajęciowych, nauczycieli, studentów oraz osób bezrobotnych, pragnących poszerzyć swoją wiedzę lub nabyć nowe umiejętności, które pozwolą im podnieść kwalifikacji zawodowe z zakresu edukacji artystycznej, w tym rzemiosła i rękodzieła artystycznego.

Organizujemy również imprezy firmowe i artystyczne urodziny dla dzieci.

Certyfikat

Naszym atutem jest bogaty program warsztatowy, który ciągle rozwijamy oraz nasi instruktorzy, ludzie z pasją, szaleńczo zaangażowani w swoje warsztaty. W 2019 roku otrzymaliśmy certyfikat „Zakup prospołeczny”, potwierdzający jakość naszych usług.

Certyfikat

Zapraszamy – Zespół ArtZagrody